.
 

AKTUALITY - VÝSLEDKY   |   ATLETI   |   REKORDY   |   HISTORIE   |   GALERIE   |   DISKUZE - KONTAKT

 

 

         A K C E - L I S T O P A D 2013

    

 

 

Memoriál MUDr. Josefa Podmolíka v ½ maratonu
Štafetový ½ maraton
½ maraton smíšených štafet mládeže
Trojboj přípravek a běh žactva
IN-LINE měřená vyjížďka “ZAMYKÁNÍ BRUSLÍ“ na 12 km

 

 

 

Akce je pořádaná atletickým oddílem TJ Jiskra Otrokovice, má téměř patnáctiletou tradici, a v případě in line jde o nejstarší nepřetržitě pořádanou akci v České republice.

Spojení běhu a in line bruslí přiláká každý rok na start mnoho zájemců a tímto závodem jsme úspěšně navázali na historii maratonských běhů v Otrokovicích z doby před povodněmi a zároveň důstojně uctili památku otrokovické legendy MUDr. Josefa Podmolíka, kterou si každoročně tímto závodem připomínáme.

Vzhledem ke stále většímu počtu závodů v in line bruslení, především v našem městě pořádaných spřáteleným klubem SSCO Otrokovice, jsme přistoupili již předloni k volné vyjížďce tak, aby byla zachována tradice in line při námi pořádané akci a aby se mohli zúčastnit jak výkonnostní závodníci, tak i amatérští sportovci nejen z našeho města.

Jako oddíl, zaměřený převážně na mládež, jsme v roce 2011 rozšířili závody mládeže. Také letos tedy proběhne běh na jeden okruh a také trojboj přípravek, který měl již v úvodním roce velký ohlas.

 

 

VÝSLEDKY 1/2 MARATONU ZDE

VÝSLEDKY IN-LINE VYJÍŽĎKY ZDE

FOTOGALERIE ZDE

 
 
 
 

.